Ізмаїльський завод

Ізмаїльський винзавод був заснований в 1949 році. У повоєнні роки для розвитку виноробної промисловості в цьому регіоні були залучені кращі професіонали з усіх кінців держави. Сам завод за більш ніж піввікову свою історію багато разів добудовувався і перебудовувався, тому будівля заводу виглядає сучасно і стильно. Наш завод – підприємство змішаного типу: саме переробляє виноград, виробляє виноматеріали і розливає їх у пляшки. Потужності підприємства по переробці винограду становить 16 тисяч тонн винограду за сезон.

Нова сторінка в історії життя нашого заводу відкрилася весною цього року було посаджено 15 га своїх виноградників, в основному перспективних сортів шампанського напряму. Фахівцями підприємства розроблена технологія 59 марок власних вин: сухих, напівсухих, напівсолодких і міцних. На даний момент Ізмаїльський винзавод випускає вино під такими торговими марками як: «Ізмаїл», «Вінград» і «Зірка Дунаю».

Крім забезпечення розливу тихих вин, підприємство постачає сировину Одеського заводу шампанських вин. Це виноматеріали: Аліготе, Совіньон,Траминер, Шардоне, Піно та ін. Весь асортимент вироблюваної продукції відзначений медалями міжнародних конкурсів і виставок. Так в лютому 2004 р. третьому спеціалізованому міжнародному конкурсі виробників продуктів харчування і напоїв золоті медалі отримали вина «Ізмаїл», «Ізмаїльське», «Каберне», «Мерло» і срібна медаль за «Танець сонця» рожеве. У травні 2004р. у р. Києві на четвертій міжнародній спеціалізованій виставці «Alco soft 2004» золоті медалі отримали вина «Сонце в бокалі» і «Мерло».

Колектив Ізмаїльського винзаводу, трепетно ставлячись до вину, щиро вірить, що півстолітній вік нашого підприємства – це вік «раннього отроцтва», що наше виробництво буде міцніти і розвиватися, дарувати людям радість в кожній краплі наших сонячних вин.