46 Parallel Wine Group

Молода українська виноробна компанія “46 Parallel Wine Group” була заснована у 2020 році Анною та Тарасом Горкун. З їхнім переконанням, українське вино може та повинно бути об’єктом національної гордості. Основна ідея компанії – “Proudly Ukrainian”*, і тому їхні вина вирощуються з українського винограду на 46-й “виноробній паралелі” в Херсонській, Миколаївській та Одеській областях.

Компанія відзначається тим, що вибирає найкращий виноград з найкращих виноградних зон України та контролює весь процес виробництва, від лози до пляшки, гарантуючи високу якість продукції.

Виробництво:

Wine Group виготовляє ігристі та тихі вина на заводах “Одесавинпром” та “Вінтрест” (Одеська область) з використанням передових технологій та сучасного обладнання. Вони використовують виноград, вирощений на замовлення за критеріями покупця з використанням моделі контракту. Досвідчені винороби створили свій стиль та профіль вин.

Компанія представлена двома брендами: “46 Parallel” – преміум бренд, та “Apostrophe” – сучасний емоційний бренд для масового споживача. Бренд “46 Parallel” включає дві колекції: “Grand Admiral” – преміальні вина з витримкою та марочні авторські вина, та “El Capitan” – лімітовані вина з найкращого винограду групи Pinot.

Об’єм виробництва:

На цьому рік виробництво лімітованих колекцій “El Capitan” та “Grand Admiral” становить 65 тисяч пляшок вина, включаючи ігристі вина. Для витримки вин використовуються 23 бочки з французького дуба марок Seguin Moreau та Eclat.

Сорти винограду:

Білі сорти винограду: Піно Блан, Шардоне, Піно Грі, Рислінг Рейнський, Ркацителі, Мускатна група сортів.

Червоні сорти винограду: Мерло, Каберне Совіньйон, Сапераві, Піно Нуар, Піно Меньє, Бастардо Магарацький.