У старому трамвайному депо у Львові проведуть фестиваль вина та мистецтва

На початку березня у просторі Lem Station на перехресті вул. Сахарова та Вітовського у Львові відбудеться другий фестиваль вина та мистецтва. Фестиваль відбуватиметься 7 та 8 березня і буде присвячений жінкам у мистецтві. На відвідувачів чекають фудкорт з сімейними виноробнями, лекції про жіночі образи у фотографії від Марти Сирко, інсталяції, фотозони та аудіовізуальні перформанси.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1497893 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1497893{
margin: 0!important;
}

.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}

«Сьогодні жінкам у мистецтві і справді є що сказати – їхнє слово рішуче та сильне, а талант – дивовижний та багатогранний. У той же час кожна жінка володіє особливим шармом і надихає на створення прекрасних шедеврів. У перші весняні дні ми всі шукаємо натхнення та нових вражень. На Lviv Art and Wine Festival їх буде вдосталь», – заявила співорганізаторка фестивалю Інна Кляп.

Організатори фестивалю хочуть створити платформу для спілкування та обміну досвідом молодих митців, а також популяризувати українське вино. На фестивалі будуть приставлені сімейні виноробні з усієї України, популярні винні бренди, крафтові сироварні та львівські заклади вуличної їжі.

Експозицію фестивалю складуть роботи львівських митців: скульптури Тараса Поповича, графіка Миколи Грицеляка, живопис Ярини Пазіної, Міри Бачкур, Лізи Жданової, Анни Кашкадамової, Христини Коляди, Анни Заруми тa Демяна Перетятка.

На фестивалі також працюватиме вечірній кінотеатр, на якому показуватимуть фільми на мистецьку тематику. Детальнішу інформацію про фестиваль можна прочитати на сторінці події у Facebook.

Додамо, що вперше фестиваль вина та мистецтва відбувся у Львові восени 2019 року.