У Львові вперше відбудеться фестиваль вина та мистецтва

У Львові 28-29 вересня відбудеться перший фестиваль вина та мистецтва Lviv art and wine festival. Захід пройде у Lem station, на перехресті вулиць Сахарова та Вітовського. Подія має на меті популяризувати українське вино, сприяти розвитку цієї галузі у країні, а також створити зручну платформу для молодих митців, де вони зможуть поспілкуватися та обмінюватися досвідом.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1489690 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1489690{
margin: 0!important;
}

.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}

На одній локації організатори зберуть досвідчених виноробів та авторські винарні. Серед них – учасники не лише зі Львова, але й з Одеси та Бакоти (Хмельницька область). Окрім того, гості фестивалю зможуть придбати вуличну їжу від відомих локальних закладів.

«Це подія для людей, які проводять час максимально насичено та шукають для цього нові формати відпочинку. Тепер їм мало просто відвідати галерею сучасного мистецтва або піти на вино з друзями. Вони хочуть усе й відразу: надихнутися, розслабитися, поспілкуватися, отримати новий досвід», – розповідає Інна Кляп, співорганізатор фестивалю та керівник івент-агенції So good company.

Також організатори облаштують на території фестивалю арт-зону. Гості зможуть відвідати виставку картин сучасного мистецтва, скульптур та інсталяцій відомих львівських митців.

Поруч із арт-зоною функціонуватиме лекторій, де можна послухати лекції відомих сомельє чи взяти участь у цікавих мистецьких воркшопах. Вечірню програму фестивалю складають виступи музичних колективів – кавер-гурту The Fool та ембієнт-концерт від проекту MANU.

Вартість входу на фестиваль – 30 грн. Кожен відвідувач отримує в подарунок дегустаційний келих. Фестиваль триватиме 28-29 вересня з 12 до 22 год.