Олег Скрипка зайнявся виноробством на Закарпатті

Лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка планує отримати перше вино зі свого виноградника на Закарпатті вже цього року. Про це він повідомив на сторінці у Facebook.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1465637 { min-height: 180px !important; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1465637{ margin: 0!important; } .mobile-branding-wrapper { min-height: 200px } }

«Торік я собі вибрав ділянку винограднику в Закарпатті, яку офіційно закріплено за мною. Тож нетерпляче чекаю на врожай, і вже зовсім скоро відбудеться купаж мого власного авторського вина, створеного за підтримки одного з найкращих українських виробників вина «Шато Чизай», – написав він.

Олег Скрипка вирощує виноград на Закарпатті
Олег Скрипка вирощує виноград на ЗакарпаттіОлег Скрипка вирощує виноград на Закарпатті

Олег Скрипка вирощує виноград на Закарпатті, фото з Facebook музиканта

Скрипка зазначив, що колись Франція, з якою нерозривно пов’язана частина його життя, допомогла поринути у безмежний світ вина та виноробства. «Також нещодавно я відкрив для себе прекрасні вина Закарпаття. Виявляється, у нас цей регіон для виробництва вина має ідеальний теруар – сукупність кліматичних умов і якість ґрунтів для вирощування лози найкращих сортів», – додав він.

До слова, нещодавно закарпатських виноробів оштрафували на 1 млн грн. за імітацію ірландського лікеру Baileys. Виробники алкогольної використовували етикетки для виготовлення власної продукції, що схожі на відомий лікер «Baileys», та підробили судове рішення про авторські права на них.