Новинка! Вина Villa Krim у пляшці 0,5 л – розмір саме ваш

//

Торгова марка Villa Krim, будучи лідером і законодавцем винного ринку вже протягом декількох років, не перестає дивувати і радувати своїх споживачів новинками, аналогів яким немає на ринку.

Отже, уявіть: вечір п’ятниці або будь-якого іншого дня. Вдома чекає модний серіал, новий випуск «Холостяка», залишена на найцікавішому місці книга. А може, заскочити до подружки та потеревенити? Або обговорити з коханим майбутні вихідні, відпустку, колір шпалер у спальні? Відмінний план, який в супроводі якісного вина, стане досконалим. Єдина умова вгадати з об’ємом благородного напою, щоб, як то кажуть, «ні багато ні мало». Вуаля! ТМ Villa Krim вперше в Україні випускає колекцію в пляшці з ідеальним об’ємом 0,5 л. Ну що, вечір перестає бути нудним?

Ще б пак! По-перше, насолодившись гарним вином «під серіальчик», вам не доведеться виливати неподужані залишки, картаючи себе за марнотратство. По-друге, 0,5 л це рівно та кількість напою, яка дозволить вам отримати задоволення від бесіди з подругою, не втративши при цьому голову ні від вина, ні від чоловіків, про яких точно буде йти мова. По-третє, ваша дружба, що висить на волосині через те, що подруга п’є тільки червоне, а ви віддаєте перевагу білому, відтепер у безпеці, адже, кожна з вас володіє улюбленою пляшкою Villa Krim безроздільно. І ще один аргумент на користь обсягу 0,5 л це, врешті-решт, ощадливо, що важливо для сімейного бюджету (ви ж плануєте нові шпалери).


Творці нової колекції вин Villa Krim обсягом 0,5 л потурбувалися і про ваші смакові відчуття, додавши в лінійку одразу 4 позиції. Рожеве напівсолодке Rose Panthere для любительок чогось особливого, біле напівсолодке Shateau Duron і червоне напівсолодке Shateau De Brezze обирають за легкість і свіжість, біле сухе Tour De Provance, якщо ви віддаєте перевагу класиці. Експериментуйте, шукайте свій смак! І не бійтеся помилитися з демократичними за ціною 0,5 л ви можете собі це дозволити.

«Нестандарна пляшка вина – це ще й відмінне рішення для компаній, в яких хтось п’є тільки біле сухе або тільки червоне напівсолодке. Тепер йти на компроміси ні до чого, кожен може взяти «свою» пляшку вина і відмінно провести час з друзями. А можна, купивши сет з 4 позицій Villa Krim 0,5 л, і урізноманітнити вечір, влаштувавши професійну дегустацію. Новинка вже в продажу. І як завжди – особлива для особливих», – розповіла Ольга Бовт, бренд-менеджер Villa Krim.