Видатна Мадера Коктебель отримала нагороду на престижному конкурсі у Франції

Унікальне вино лінійки Vintage Коктебель – легендарна Мадера – знову підкорило експертів своїм смаком і відзначене високою нагородою від професійного журі одного з найавторитетніших дегустаційних конкурсів Challenge International du Vin 2017 в Бордо (Франція).

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1439973 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1439973{
margin: 0!important;
}

.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}

Це один з п’яти найбільш рейтингових виноробних конкурсів світу, який проводиться у Франції з 1976 року, він в 41-ий раз зібрав 800 дегустаторів з різних регіонів і сфер винної індустрії, і 4200 зразків вин з більш ніж 40 країн.

Історія виробництва золотисто-бурштинової Мадери Коктебель бере свій початок в далекому 1944 році. І в даний час, завдяки пристрасті виноробів Коктебель до дбайливого зберігання рецептур і традицій виробництва, радує справжніх шанувальників чарівним смаком і ароматом, в якому сплелися відтінки карамелі і розжареного горішка.

Лінійка вин Vintage Коктебель включає в себе традиційні десертні і кріплені вина, вироблені з винограду, зібраного пізно восени, коли природний вміст цукру найвище, і, поряд з Мадерою, славиться оксамитовим Кагором з ароматом чорносливу і смородини, а також – кріпленим Мускатом з насиченим смаком меду і нюансами чайної троянди в ароматі.