Вина «Коктебель» удостоєні вищих нагород на міжнародному дегустаційному конкурсі BEST DRINK 2017

На Восьмому професійному дегустаційному конкурсі напоїв BEST DRINK 2017 унікальні вина бренду «КОКТЕБЕЛЬ» отримали найвищі нагороди.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1438739 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1438739{
margin: 0!important;
}

.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}

Склад експертної комісії конкурсу – провідні фахівці галузі та експерти-дегустатори. Представлені напої оцінювалися методом «сліпої дегустації» за органолептичними показниками – смак, колір, прозорість та аромат.

За результатами оцінок комісії, нагороди отримали вишукані вина лінійки Monte КОКТЕБЕЛЬ:

Монте Руж удостоєно Гран Прі,

– Монте Блан і Монте Розе – перше місце.

Лінійка Monte КОКТЕБЕЛЬ – це перша з трьох лінійок винного портфелю «КОКТЕБЕЛЬ», вона яскрава, витончена і чуттєва. Складається з трьох напівсолодких вин і сухого Аліготе, смак яких відрізняється свіжістю і ніжністю, а в ароматі чутні плодові і квіткові нотки.

Цінителям класичних сортових смаків бренд пропонує благородні вина лінійки Elegance, що володіють неповторною індивідуальністю, яскравістю і чистотою смаку. Для цих вин фахівці «КОКТЕБЕЛЬ» вибирають найкращий виноград, щоб розкрити найбільш глибокі і неповторні відтінки смаку і аромату, властиві сорту.

Для справжніх шанувальників – преміальна лінійка Vintage з легендарних кріплених вин «КОКТЕБЕЛЬ» – вино оксамитове, з насиченими складними ароматами, ідеальна пара, щоб винагородити себе.

Класичні рецептури лягають в основу виробництва бренду «КОКТЕБЕЛЬ», при цьому заключним акордом незмінно залишається відданість майстрів традиціям виноробства, що з року в рік дозволяє завойовувати визнання на міжнародній арені.