Енотек: про компанію

Компанія «Енотек» працює на українському ринку з 1997 року і спеціалізується на постачання імпортного устаткування, допоміжних матеріалів та виробництві полівінілхлоридних (ПВХ) ковпачків для виноробних заводів. З самого початку своєї діяльності компанія вийшла на ринок з концепцією, выделявшей її на тлі конкурентів, а саме запропонувавши замовникам «комплексні технологічні рішення».

Сьогодні на своєму складі в Одесі компанія «Енотек» має найширший асортимент допоміжних матеріалів, необхідних виноробних заводів у їхній щоденній роботі, в тому числі і ПВХ ковпачки власного виробництва.

У 1999 році компанія почала виробництво ПВХ ковпачків р. в Одесі. Першокласні німецькі, італійські і швейцарські комплектуючі, використовувані у виробництві, оперативне реагування на запити замовників і якісне виконання замовлень дозволили виробництва «Енотек» вийти в лідери з постачання даного виду продукції.

Продукція «Енотек» це:
– гарантована висока якість, яке досягається завдяки комплектуючим з Європи, висококласного обладнання та досвіду співробітників в області виробництва ПВХ ковпачків;
– ексклюзивні відтінки «металік» і «сатин», без обмеження у виборі кольору;
– досвідчена дизайн-студія допоможе підібрати дизайн ПВХ ковпачків для Вашої продукції, що буде вигідно відрізняти її від продукції інших виробників.

Основні замовники продукції «Енотек» зосереджені в найбільших виноробних регіонах України – Одеській області, Криму, Херсонській і Миколаївській областях. Серед партнерів компанії – АП «Одесавинпром», ВАТ «Коблево», «Артеміда™», ОКЗ «Шустов», Старокозацький ВЗ, НВП «Нива», ЗАТ «Скілур», ВКФ «Княжий град», ВАТ «Цюрупинське», АП «Овидиопольвино», Білозерський ВЗ, «Золота амфора™» та багато інших.

Компанію відрізняє індивідуальний підхід до кожного партнера і чітке дотримання термінів замовлення.

Контакти ЕНОТЕК

Адреса: пер. Чапаєва 5,
р. Одеса, 65055, Україна
Тел: +380 (48) 715-05-80
Факс: +380 (48) 715-09-90

Переглянути продукцію компанії


Comments:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *