Агро-Південь: про компанію

Виноробна компанія “Агро-Юг” розташована в Одеській області в Тарутинському районі у селі Ламбровка. Вина ТОВ «Агро-Юг» випускаються на найбільшому в Тарутинському районі винзаводі, заснованому в 1932 році французьким фондом барона де Хірша. Встановлене на заводі сучасне обладнання дозволяє випускати продукцію високої якості. Виноробної компанії «Агро-Південь» 8 жовтня 2004 року виповнилося 11 років. Це найбільше промислове підприємство Тарутинського району.

«Агро-Юг» здійснює повний технологічний цикл виробництва вина: від вирощування винограду до розливу готового вина в пляшки.
Тут виробляються наступні вина: білі і червоні сухі сортові вина, а десертні, напівсолодкі вина. Сьогодні продукція ТОВ «Агро-Юг» реалізується через дилерську мережу в 17 областях України. Особливу популярність придбали сухі сортові вина, що випускаються під ТМ “Золота лоза”, відмічені численними медалями і дипломами на міжнародних дегустаційних конкурсах. За випуск сортових вин під ТМ “Золота лоза” ТОВ “Агро-Юг” визнано лауреатом загальнонаціонального конкурсу “Вища проба”.

Великою популярністю у споживачів користуються десертні вина, що випускаються з 2002 року під ТМ «Компанія» виробництва «Агро-Юг», відзначені численними медалями на міжнародних дегустаційних конкурсах, а також вино «Кагор український» (бронзова медаль на Міжнародному дегустаційному конкурсі “VINUM-2000″, Київ р., бронзова медаль на Всеукраїнському конкурсі вин і коньяків «З полиці магазину» 2004 рамках 8-ї міжнародної виставки «СМАК 2004», бронзова медаль на Третьому Всеукраїнському конкурсі вин і коньяків «На вершині смаку» в рамках 5-ї міжнародної виставки «Катеринославська ярмарок 2004»)

З жовтня 2004 року випускаються напівсолодкі вина під ТМ «Старобългарско», вироблені на основі старовинних болгарських рецептів, відзначені бронзовими медалями на міжнародному дегустаційному конкурсі в рамках 5-ї ювілейної виставки “Вино і Виноробство 2005″.

КОНТАКТИ

Адреса: вул. Троїцька, 26, оф. 7
р. Одеса, 65055, Україна

Тел:
+380 (482) 25-48-47
Факс:
+380 (482) 37-75-48

Переглянути продукцію компанії


Comments:

  1 comment for “Агро-Південь: про компанію

  1. Аномус
    27.08.2016 at 13:07

    Они давно уже не выращивают свой виноград ,виноградники стоят заброшение за ними никто не ухаживает .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *