ТОВ “Вінконцерн”: про компанію

Підприємство “Вінконцерн” було зареєстровано 6 грудня 1996 року, як дочірнє підприємство (ДП) ЕООД “Канотранс”, р. Варна, республіка Болгарія, з виробництва вин з винограду та плодово-ягідної сировини, а також вермутів. Підприємство розташоване р. в Білгороді-Дністровському. Саме в цьому регіоні два століття тому, були закладені основи професійного виноробства Російської імперії.

Виробничі цехи підприємства «Вінконцерн» оснащені сучасним устаткуванням, що дозволяє виробляти високоякісні вина і коньяки (лінії для розливу вина, коньяку і шампанських вин). Підприємство має сучасну лабораторію, оснащену новітніми приладами для проведення аналізів, необхідних для діагностування якості продукції на всіх етапах виробництва.

Підприємство здійснило і запатентував ряд новітніх розробок в області технології, обладнання, застосування яких дозволяє підвищити якість продукції. Запорукою високої якості, виробленої підприємством продукції, є побудова системи виробництва відповідно до міжнародних стандартів якості серії ISO 9001-2000.

В даний час ТОВ «Вінконцерн» виробляє наступну продукцію:
– вина (сухі ординарні сортові серії «Еліт», сухі, напівсухі, міцні, десертні);
– вермути, аперитиви;
– коньяки.

ТОВ «Вінконцерн» виробляє вина під власними найменуваннями, представлені у наступних колекціях і торгових марках:
ТМ «Болгарська лоза»- вина, виготовлені за оригінальною болгарської технології.
ТМ «Вінко», представлена Болгарської, Шабський, Елітної колекціями, а також десертній серією. Вина ТМ «Вінко» виробляються ТОВ «Вінконцерн» для ТОВ «Олімп», що просуває продукцію на ринок.
Коньяки представлені такими торговими марками: «Сагайдачний», «Дорошенко», «Кармелюк», «Київська ніч», і «Коньяки Кавказу».

Напрямками діяльності при виробленні концепції можливого співробітництва є:
• Розробка торгової марки і продукції для клієнта;
• Робота під вже наявної ТМ клієнта;
• Робота під торговою маркою, що належить ТОВ «Вінконцерн»;
• Робота з колекційними винами та коньяками;
• Різні модифікації органолептичних властивостей готової продукції за бажанням клієнта (у відповідності з прийнятими ГОСТами, ТИ і ТУ).

Контакти Вінконцерн

Адреса: вул. Кишинівська, 144-б,
р. Білгород-Дністровський,
67700, Одеська обл.,
Україна
Тел: +380 (4849) 3-57-15
Факс: +380 (4849) 3-59-59

Переглянути продукцію компанії


Comments:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *